Karrier

Szervizmérnök

Feladatok

A betanulási folyamat során tapasztalt kollégáink és belső tudásbázisunk segítségével lehetőséget biztosítunk a munkafolyamatok elsajátítására.

Szakmai csapatunkba kezdő kollégákat is várunk.

A munka jellege megköveteli, hogy legyen jogosítványod, mivel a betanulás után sok esetben önállóan kell meglátogatnod az ügyfeleink telephelyeit az ország területén. A munka során az energiaellátó rendszerek beüzemelése, hibajavítása, karbantartása is a napi rutin része. Munkavégzéshez biztosítjuk a szükséges eszközöket (szerszámok, szervizautó, laptop, tablet, mobil). Nálunk lehetőséged van nyelvtudásod szinten tartására, mivel az angol nyelv használatára szükség van. Angol nyelvű gyári leírások állnak rendelkezésre, angol nyelvű képzésekre kapunk lehetőséget, és Magyarország területén is egyre többször előfordul, hogy az ügyfél angol nyelvű kommunikációt részesíti előnyben. Az angol nyelvtanulást cégünk támogatja.

  • Szünetmentes berendezések telepítése. UPS és akkumulátor telepek összeszerelése, kommunikációs és működtetési felületek programozása, beállítása. Hozzájuk tartozó elektromos elosztók és jelzések bekötése.
  • Szünetmentes berendezések karbantartása. A berendezések vizuális és műszeres vizsgálata, akkumulátor telepek mérése. Karbantartási munka dokumentálása. Eseménynaplók, beállítások letöltése.
  • Szünetmentes berendezések javítása. Meghibásodások esetén a hibás alkatrészek beazonosítása. Javításhoz szükséges alkatrészek igénylése. Kereskedelmi kollégák felé ajánlatkészítéshez szükséges műszaki információk továbbítása.
  • Diesel aggregátorok telepítése. Aggregátor vezérlők programozása. Átkapcsoló automatákák (ATS) programozása, beállítása
  • Diesel aggregátorok meghibásodása esetén hibaforrás beazonosítása, javítása.  Motorikus meghibásodások javítása nem a munkakör része.
  • Vezérlésekkel kapcsolatos villamos munkavégzés. Villamos tervek alapján történő vezérlőáramkörök kialakítása.
  • Cégünk gyakran megfordul adatközponti világban, ahol bizonyos esetekben az áramellátás kiterjesztett perifériáit is konfigurálni kell. (kommunikáció beállítása IP címek)
  • Villamos kivitelezési munkák során helyszíni egyeztetések helyi alvállalkozókkal, partnerekkel.
  • beszállítóink által kiadott szerviz utasítások végrehajtása, nyomon követése,
  • Értékesítő kollégák műszaki támogatása. Szerviz munka során feltárt javításokhoz szükséges alkatrész lista biztosítása.
  • Digitális munkalap rendszer kezelése, elvégzett munkák dokumentálása céljából.
  • A munkakör része a telefonos ügyeleti készenlétben való részvétel
  • Wattmester belső rendszereinek kezelése, projektek és napi munkák követése céljából.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség.
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás. Szóban és írásban egyaránt.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyitott gondolkodás az új dolgok, szakmai ismeretek megismerésének, elsajátításának képessége.
  • Csapatjátékosként, rugalmas munkavégzés.
  • Informatikai alapismeretek. Vállalati rendszerek és szerviz szoftverek kezelése.
  • Önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés. Problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent

  •  Szünetmentes áramforrások és/vagy aggregátorok területen szerzett tapasztalat
  •  Ipari elektronikai és informatikai tapasztalat
  •  Gépészeti ismeretek, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Vállalt kompetenciákhoz, feladatkörökhöz alkalmazkodó juttatások.
  • Szerviz autó.
  • Folyamatos fejlődési és képzési lehetőség Magyarországon és külföldi beszállítóknál egyaránt.
  • Hosszútávú munkalehetőség, biztos háttér.
  • Irodánkban, kávé, gyümölcs térítésmentesen biztosított.
  • Kisvállalati munkakörnyezet.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Villamosipari vállalkozásként különleges ágazatban dolgozunk, mely a biztonsági energiaellátás területére specializálódott. Gyakorlatban ez a szünetmentes áramforrásokat és a diesel generátorokat jelenti. Ezen rendszerekhez kapcsolódó automatikák, vezérlések telepítése, karbantartása, javítása a szakterületünk.

wattmester2013feher

   V95 Logisztikai Központ
   1037 Bp., Csillaghegyi út 13.
   Telefon: +36-1-436-0630
   Fax: +36-1-436-0631
   E-mail: wattmester@wattmester.hu

„A minőség még sokáig megmarad,

     amikor az árat már rég elfelejtették.”

                                               Harry Gordon Selfridge

Wattmester Kft. hírlevél